Zalety posiadania małego portfela męskiego

Zalety posiadania małego portfela męskiego

Mężczyźni twardo stąpają po ziemi. Cenią sobie praktyczne i estetyczne rozwiązania, z których można korzystać z satysfakcją przez długi czas. Jednym z podstawowych męskich dodatków jest portfel, niemal niezbędny w codziennym funkcjonowaniu. Skryje i pomoże uporządkować wszystko, co najważniejsze. Nie musi być jednak wielki i mieścić mnóstwa mniej potrzebnych elementów. Moda na minimalizm to styl życia i trafia także do męskiej kieszeni. Co powinien mieć (w sobie) mały portfel męski, żeby zadowolił swojego właściciela?

 

Rozmiar (tym razem) ma znaczenie

Znane powiedzenie o rozmiarze odnosi się do uzyskiwania i chwalenie się z większych wymiarów… różnych rzeczy. Obecnie jednak świat dąży do zmniejszenia rozmiaru wielu przedmiotów. Dowód osobisty, niegdyś książeczka, obecnie ma niewielkie wymiary karty płatniczej. Telefony są coraz cieńsze, gotówkę wymieniamy na karty, nawet miejskie samochody są kompaktowe… Także portfel męski nie musi być wielki i pojemny. Wystarczy zrezygnować z dużej ilości niepotrzebnych rzeczy i portfel można szybko odchudzić. Najlepiej przy okazji wybrać taki, który naprawdę zajmuje niewiele miejsca.

Małe, męskie portfele muszą mieć wymiary minimalne pozwalające na bezpieczne i stabilne umieszczenie w nich kart kredytowych i bankomatowych. W ten sposób także prawo jazdy oraz dowód osobisty, które mają ten sam rozmiar, będą chronione i zarazem łatwo dostępne. Wystarczy więc, aby portfel miał około 10 na 7 centymetrów.

 

Łatwość przechowywania

Dzięki kompaktowym wymiarom, mężczyźni mogą nosić mały portfel w dowolnej kieszeni, bez konieczności zabierania z domu męskiej torby, nerki lub saszetki. To bardzo wygodne i zapewnia większą kontrolę nad portfelem. Zdecydowanie trudniej zgubić noszoną na sobie część odzieży niż torbę…

Panowie mają zróżnicowane gusta, dlatego i mały, męski portfel powinien być dostępny w wielu różnych formach i zróżnicowanej kolorystyce. Portfele w wersji kompakt mogą być stworzone z elastycznej gumy, ekoskóry, aluminium, włókna węglowego, zawierać elementy z nowocześnie wyglądającego silikonu lub kolorowych tekstyliów. Nowoczesne, małe portfele zapewniają bardzo dużą różnorodność i ciekawy design więc z pewnością każdy mężczyzna będzie z nich zadowolony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl