Stylowe portfele na karty kredytowe

Stylowe portfele na karty kredytowe

Kredytowe karty są w dzisiejszych czasach podstawowym wyposażeniem portfela i głównym sposobem płatniczym. Warto je nosić przy sobie. Nigdy nie wiadomo, kiedy zajdzie potrzeba użycia takiej karty. W przypadku, kiedy masz ich kilka, warto zaopatrzyć się w portfel na karty kredytowe.

 

Portfele z miejscem na karty kredytowe

W sklepach istnieje wiele modeli portfeli, które mają miejsce na karty kredytowe. To dość wygodna forma ich przechowywania. Ale równie praktyczną rzeczą jest zakup portfela na karty kredytowe. Noszenie gotówki w innym miejscu niż karty minimalizuje ryzyko ogromnej straty w przypadku kradzieży. Technologia aktualnie jest tak zaawansowana, że kradzież kart kredytowych lub danych z nich pochodzących stała się niezwykle opłacalna i łatwa dla złodziei. Zdobycie pieniędzy w ten sposób jest szybkie i bardzo proste dla profesjonalistów. 

 

Nowoczesne portfele

Nowoczesne portfele na karty kredytowe posiadają ciekawe rozwiązania. Jednym z nich jest wyposażenie portfela tego typu w system antykradzieżowy. Jest to wbudowane mikro urządzenie, które zakłóca pracę sprzętu przeznaczonego do zeskanowania zbliżeniowej karty płatniczej. Portfele na karty kredytowe wykonane mogą być z niemal każdego dostępnego materiału. Najczęściej spotyka się je w wersji klasycznej. Wykonane są z brązowej albo czarnej skóry naturalnej. Modele tego typu mają swoich zwolenników, jednak trzeba przyznać, że są nieco nudne i opatrzone. Ciekawą i nietypową opcją, są designerskie modele zbudowane z gumowej taśmy, kauczuku czy nawet utwardzonego żywicą, naturalnego włókna węglowego. Portfele na karty kredytowe prezentują się w takiej odsłonie niezwykle nowocześnie. Dobrze też znaleźć portfel, który kolorystycznie będzie wyrażał nasz styl. Niezwykle modne są w tym sezonie głębokie odcienie błękitu, malinowego różu, pomarańczu czy szarości. Jeżeli jednak gustujesz w pastelach, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nabył jasny portfel na karty kredytowe

 

Portfel uniwersalnym gadżetem

Portfel na karty kredytowe może służyć do uporządkowania nie tylko kart płatniczych, ale również rozmaitych kart klubowych, bibliotecznych czy sklepowych. Dzięki temu wszystkie ulubione karty lojalnościowe można trzymać w jednym miejscu i bez problemu po nie sięgać, kiedy zajdzie taka potrzeba. Taki portfel może być też idealnym miejscem na najbardziej niezbędne wizytówki. Jeżeli więc brakuje mi miejsca w Twoim małym portfelu, to nie musisz kupować ogromnego i niewygodnego modelu. Wystarczy, że dodatkowo zaopatrzysz się w taki uniwersalny portfel na karty kredytowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl