Portfel na karty kredytowe… i nie tylko

Portfel na karty kredytowe… i nie tylko

Czasy wypchanego po brzegi, wielkiego portfela powoli przechodzą do lamusa. W dobie coraz większej dostępności płatności kartami kredytowymi lub płatniczymi stają się coraz mniejsze, minimalistyczne i ciekawsze. Mimo niewielkich rozmiarów, portfel na karty kredytowe wciąż spełnia swoje funkcje. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego, niezwykle praktycznego produktu.

 

Karty na swoim miejscu

Podstawową funkcją portfela jest zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w bardzo ważnych przedmiotach: kartach kredytowych i bankomatowych, dokumentach, gotówce i innych. Karty powinny wygodnie się mieścić w dedykowanych przegródkach, ale i nie wysuwać się z nich przypadkowo. Niewielki portfel powinien wykorzystywać różnorodne, sprytne rozwiązania, żeby uzyskać ten efekt.

Liczy się nie tylko sposób otwierania portfela i utrzymywania kart i dokumentów na miejscu, ale i jego pojemność. Zanim rozpoczniemy wyszukiwanie odpowiedniego modelu minimalistycznego portfela na karty kredytowe, warto sprawdzić, ile elementów tego typu powinien mieścić. Czy wystarczy miejsce na pięć kart: kredytowej, lojalnościowej do ulubionego sklepu, karty na stację benzynową, dowód osobisty i prawo jazdy, czy jednak o wiele więcej? Niektóre portfele mogą dopasowywać się i mieścić na przykład od dwóch do kilkunastu kart – to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie.

 

Dodatkowe możliwości

Portfel na karty kredytowe wciąż może pełnić inne funkcje. Odpowiednie przegródki umożliwiają noszenie w nich gotówki – w szczególności banknotów – a niektóre modele mają specjalne miejsce na mały długopis, ołówek lub rysik. Bardzo ciekawym gadżetem, który można umieścić wewnątrz portfela, jest ramka na klucze. W ten sposób portfel mieści także najważniejsze klucze. Monety także mogą się w niej zmieścić. To doskonałe, ciekawe propozycje zwiększające funkcjonalność portfela.

 

Dla kobiet i mężczyzn

Niewielkie rozmiary, duża funkcjonalność, wygoda, porządek oraz ciekawy wygląd portfela na karty kredytowe jest doceniana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Panowie chętnie sięgają po takie przedmioty. Wystarczy wsunąć portfel do kieszeni i można działać. Panie zaś mogą z powodzeniem sięgać po mniejsze torebki mając pewność, że wszystko co najważniejsze zabrały ze sobą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl