Double E8LR Wallet - nowy portfel skórzany w naszej ofercie

Double E8LR Wallet - nowy portfel skórzany w naszej ofercie
Nasz proces tworzenia minimalistycznych portfeli znajduje się obecnie w fazie w której staramy się połączyć najbardziej tradycyjne skórzane portfele z funkcjonalnościami portfeli znajdujących się od kilku lat w ofercie Elephantwallet. Zależy nam aby oprócz funkcjonalności zachować spójny i wyróżniający się minimalistyczny design.
 
Powstało już kilka modeli portfeli skórzanych, które znajdziecie w naszej ofercie Oferta portfeli skórzanych
 
Poświęcimy tym portfelom oddzielny wpis ale dzisiaj szczególną uwagę chcielibyśmy poświęcić naszemu najnowszemu produktowi: Doubel E8LR. Jest to przemyślana, bardzo funkcjonalna  i jednocześnie nadal minimalistyczna konstrukcja.
 
 
Portfel został  wykonany ze skóry o grubości ok 1,8 mm (malowanie czarne lub brązowe) oraz znanej z innych naszych elastycznych portfeli tkanej gumy o szerokości 50 mm tworzącej główną przegrodę na karty kredytowe oraz 20 mm gumy tworzącej mocowanie na klucze , karty pamięci i podobne drobne przedmioty.
 
 
Double E8LR tak jak wszystkie nasz portfele zmieści się w kieszeni jeansów i jednocześnie nie będzie krępował ruchów. Jego wymiary po złożeniu to ok. 65 mm x 90 mm x 8 mm (bez zawartości) a po rozłożeniu szerokość wynosi ok 150 mm. Portfel jest składany i zapinany na zatrzask.
 
 
Pomimo niewielkich rozmiarów Double E8LR jest bardzo pojemny  i oprócz wielu kart które w nim zmieścimy nie zabrakło w nim przestrzeni na klucz, pendrive i banknoty. Karty możemy posegregować w trzech kieszeniach w zależności od tego czy chcemy mieć do nich szybki dostęp.  Do dwóch kieszeni dostaniemy się bez otwierania portfela. Jedna z nich specjalne wycięcie na palec ułatwiające szybkie wysuwanie karty podczas płacenia, a druga jest całkowicie zakryta.
 
 
W środku portfela znajduje się trzecia kieszeń / przegródka zrobiona z wytrzymałej, dobrze przylegającej gumy o szerokości 50 mm. Dzięki rozciągliwości gumy możemy zmieścić w tej kieszeni od 1 do kilku kart. Jednocześnie kieszeń ta świetnie się sprawdza do trzymania banknotów. W zależności od sposobu umiejscowienia banknotów mamy do nich dostęp, który umożliwia wyjmowanie pojedynczych banknotów bez konieczności wyjmowania całego pliku. Ponieważ gumowa przegródka na karty / banknoty znajduje się wewnątrz portfela, który dodatkowo jest zamykany na zatrzask, nie ma możliwości aby karty, banknoty z niego przez przypadek wypadły.
 
 
Po przeciwnej stronie gumowej przegródki znajduje się przestrzeń z dwiema małymi przegródkami  w których możemy umieścić 2 klucze lub 1 klucz i pednrive lub inną kombinację niewielkich , płaskich przedmiotów. Projektując portfel szczególnie zależało nam na miejscu na klucz do którego mielibyśmy szybki dostęp.
 
 
Niezależnie czy portfel jest otwarty czy też zamknięty, wszystkie znajdujące się w nim przedmioty są bardzo dobrze zabezpieczone przed wypadnięciem. Łączy on cechy pojemnego podwójnego portfela , którego w większości przypadków nie trzeba otwierać aby wyjąć kartę kredytową przy okazji płatności czy też dokument  tożsamości w przypadku konieczności wylegitymowania się.
 
 
Uważamy że konstrukcja Doubel E8LR jest bardzo funkcjonalna i może przypaść do gustu użytkownikom o różnych potrzebach. Daje jednocześnie potencjał do jeszcze bardziej kreatywnego zagospodarowania przestrzeni wewnątrz portfela. Jeżeli macie jakieś pomysły serdecznie zapraszamy do kontaktu. Może przyda Wam się miejsce na na kilka monet, kartę pamięci etc ?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl