Nowoczesny, dyskretny i bezpieczny – cienki portfel męski

Nowoczesny, dyskretny i bezpieczny – cienki portfel męski

Portfel to ważny przedmiot codziennego użytku każdego mężczyzny. Ma spełniać swoje zadanie i być wygodny w użytkowaniu. Najlepiej, aby mógł być noszony w kieszeni spodni, a nawet na piersi, w kieszonce marynarki lub koszuli. Każdy pan dbający o swój wizerunek chce, żeby jego portfel był cienki, nieodznaczający się pod odzieżą i jednocześnie mieścił wszystko, co jest potrzebne. Jest to tym bardziej możliwe, że obecnie w wielu miejscach można zapłacić kartą płatniczą lub kredytową, a najważniejsze dokumenty mają praktycznie taki sam rozmiar.

 

Czy naprawdę jest potrzebny?

Można by powiedzieć – po co w takim razie portfel, który zawsze dodaje kilku milimetrów grubości? Nie lepiej nosić niezbędne karty i dokumenty luzem? Zdecydowanie: nie! Tworzywo, z którego są wykonane karty kredytowe, bankomatowe, lojalnościowe lub choćby dowód osobisty, ma ograniczoną wytrzymałość na zagięcia i nacisk. A pękniętą kartą nie da się zapłacić za zakupy…

Konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa kart, w tym także ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cienki, męski portfel niekoniecznie musi wyglądać jak miniaturka tradycyjnego, skórzanego lub wykonanego z ekoskóry, pękatego portfela. Nowoczesny wygląd zapewnia innowacyjny materiał, jak aluminium lub włókno szklane. Wystarczą okładki w wysokiej jakości trwałego materiału o grubości zaledwie 1 milimetra, aby uzyskać ten efekt. 

 

Cienki, ale bezpieczny

Rozwój płatności bezstykowych i wielu ułatwiających życie technologii wiąże się także z koniecznością ochrony swoich pieniędzy i danych osobowych. W portfelu, także takim cienkim, w męskim charakterze, mogą być zastosowane rozwiązania blokujące fal RFID. Dzięki temu złodzieje, nawet z bliskiej odległości, nie będą w stanie pobrać informacji z kart znajdujących się wewnątrz. Blokada fal radiowych niesie za sobą same korzyści i działa nawet w najtrudniejszych warunkach.

Panowie, którzy są zainteresowani takim funkcjonalnym, wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem, nie muszą daleko szukać. Doskonałą propozycja jest N3D Wallet, model marki Elephant Wallet. Wygląda on bardzo elegancko, gdyż jest wykonany z aluminium o pięknym wykończeniu. Dzięki blokadzie RFID i odpowiedniej budowie karty są chronione na wiele sposobów i nie wysuwają się z portfela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl