Mały portfel – w czym tkwi jego fenomen?

Mały portfel – w czym tkwi jego fenomen?

W dzisiejszych czasach świat dąży do miniaturyzacji niemal wszystkiego. Budujemy coraz mniejsze domy, kupujemy coraz mniejsze komputery. Czytamy kieszonkowe wydania ulubionych książek, pijamy małe kawy i oglądamy mini seriale. Także świat mody nie ominęła mania na wszystko, co pomniejszone. Niezwykle modne są aktualnie małe portfele, zarówno damskie, jak i męskie.

 

Zalety

Mały portfel, wbrew pozorom, ma bardzo wiele zalet. Jest przede wszystkim niezwykle praktyczny. Dzięki niewielkim rozmiarom można go nosić z powodzeniem w kieszeni marynarki, czy spodni-nie będzie się odznaczać i wypychać. Żeńska wersja idealnie nadaje się do wieczorowych, niewielkich torebek typu kopertówki. Mały portfel z powodzeniem pomieści to, co konieczne: karty kredytowe, pieniądze i dowód osobisty. W większych modelach zazwyczaj nosimy niepotrzebne paragony, nigdy nieużyte karty na punkty do rozmaitych sklepów, ogromne ilości drobnych monet czy zdjęcia całej rodziny. O ile pamiątki można jeszcze zrozumieć, tak zupełnie niepotrzebne jest noszenie ze sobą śmieci albo całkowicie zbędnych przedmiotów. Mały portfel pomaga wyeliminować z powodzeniem ten problem. 

 

Co jest modne?

Poza małym rozmiarem warto rozejrzeć się za nowoczesnymi rozwiązaniami. Małe portfele bywają niesamowicie wykonane. Kto by przypuszczał, że używając ciasno tkanej taśmy gumowej, można stworzyć portfel o niewielkich wymiarach, a do tego bardzo modny i świeży stylistycznie? A jednak! Dodatkowo portfele te są bardzo praktyczne i wbrew pozorom zmieści się tam dużo więcej niż dwa banknoty. Niektóre mają miejsce nawet na niewielki długopis. Oprócz tego małe portfele mają bardzo modne kolory. Poza gumą wykorzystywane są rozmaite inne surowce, na przykład skóra naturalna. Daje to bardzo ciekawy efekt. Innowację rynkową stanowi wykorzystanie prawdziwego włókna węglowego utwardzonego żywicą. Efekt jest bardzo ciekawy. Większość z dostępnych na rynku małych portfeli szczególnie nawiązuje do biznesowego minimalistycznego stylu. 

 

Niewygórowana cena

Małe portfele mają jeszcze jedną ważną zaletę - dostępne są zazwyczaj w bardzo konkurencyjnych i niskich cenach. Dobry jakościowo portfel można kupić w granicach kilkudziesięciu złotych. Naszym zdaniem nie warto kupować ogromnego portfela, który potem trzeba dźwigać w dużej torbie. Warto postawić na praktyczność i uniwersalność. Mały portfel z powodzeniem sprawdzi się w każdej sytuacji, a Ty nigdy nie będziesz zmuszony, aby przekładać i zabierać ze sobą niezbędne rzeczy pojedynczo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl