Mały portfel męski, czyli odpowiedź na codzienny problem

Mały portfel męski, czyli odpowiedź na codzienny problem

Zazwyczaj mężczyźni nie przepadają za noszeniem jakichkolwiek toreb, saszetek czy plecaków. Ile się da, tyle potrzebnych akcesoriów ląduje w ich kieszeniach. Klucze, portfel, dokumenty, telefon - z pewnością nie jest to zbyt wygodne. Dlatego warto zwrócić uwagę na ilość rzeczy i zadbać, żeby nie nosić ze sobą więcej, niż jest potrzeba. Z pomocą przychodzi mały portfel męski

 

Minimalizm górą

Mały portfel męski ma wiele zalet. Przede wszystkim, zanim wpakujesz w niego kolejną kartę na punkty, to zastanowisz się, czy jest Ci rzeczywiście potrzebna i będziesz z niej korzystać. Z pewnością niewielki gabaryt pomoże Ci nauczyć się praktyczności i minimalizmu. 

Jeżeli chodzi o stylistykę małego męskiego portfela, to w sklepach dostępnych jest tak wiele modeli, że z pewnością każdy mężczyzna znajdzie model, który mu będzie odpowiadać. Nieustannie prym wiodą skórzane, klasyczne portfele. Są ulubieńcami biznesmenów i starszych mężczyzn. Aktywni uwielbiają sportowe, lekkie modele, wykonane najczęściej z materiału. Najnowszym hitem mody są jednak małe portfele męskie, wykonane w dużej mierze z tkanej gumowej opaski. Mają bardzo niewielkie kształty, a mieszczą w sobie całkiem sporo! Pieniądze, karty kredytowe, niektóre mają miejsce nawet na niewielki długopis. 

 

Portfel - klasyczny prezent

Mały portfel męski nadaje się idealnie na upominek dla każdego mężczyzny-narzeczonego, ojca, dziadka, brata czy kolegi z pracy. To bardzo bezpieczny i uniwersalny produkt. Wybierając portfel na upominek, nie ryzykujesz, że prezent się nie spodoba. Przesąd mówi, że do podarowanego portfela należy włożyć grosik - na pomnożenie. Podobno wręczenie pustego portfela zwiastuje rychłe nadejście biedy do osoby obdarowanej. Niby to tylko przesąd... Czy warto ryzykować? Symbolicznie powinno się włożyć do niego monetę. Niektórzy do portfela dodają wysuszone łuski karpia ze stołu wigilijnego. Najczęściej tę tradycję można zaobserwować, kiedy ktoś obchodzi urodziny na początku roku.  

Dodatkowo pamiętaj o odpowiednim opakowaniu prezentu. Mały portfel męski będzie się bardzo elegancko prezentować w kartoniku, owinięty w lekką bibułkę albo szlachetny materiał. Niezależnie od wybranego modelu, ten sposób opakowania jest szybki i wygląda niezwykle dobrze.  Osobie obdarowanej z pewnością będzie miło, kiedy do takiego prezentu dodasz bilecik z ręcznie wypisanymi życzeniami od serca. Taki mały portfel męski, mimo że to prezent niewielkich rozmiarów, z pewnością może stać się wyjątkowym upominkiem, który obdarowany będzie chętnie używać. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl