Jaki portfel na karty i banknoty wybrać?

Jaki portfel na karty i banknoty wybrać?

Portfel jest rzeczą bardzo przydatną, pozwala mieć zawsze przy sobie wszystkie dokumenty, karty oraz gotówkę w postaci banknotów i monet. Niektórzy jednak decydują się na życie bez niego, najczęściej są to panowie. Wyżej wymienione przedmioty gromadzą w kieszeniach spodni, marynarek – co w rezultacie nie wygląda ani estetycznie, ani z pewnością nie jest praktyczne. Dziś chcemy zaprezentować kilka propozycji portfeli zarówno na karty, jak i banknoty. 

 

Portfele damskie

Są dwa rodzaje pań – te, które preferują duże portfele, w których można zmieścić dosłownie wszystko, jak i te decydujące się na niewielkie, jednokomorowe modele bez problemu mieszczące się w niewielkich torebkach. Zarówno pierwszy, jak i drugi przypadek ma swoje zalety, jak i wady. Oczywiście najlepiej jest posiadać oba portfele i adekwatnie do sytuacji dobierać konkretny model. W przypadku większych wyjść, często panie są wręcz zmuszone do wyboru kopertówki, a tym samym przełożenia karty i banknotów do mniejszego portfela. Natomiast, jeśli chodzi o zakres kolorystyczny, to sklepy prześcigają się w swoich ofertach – do wyboru mamy portfele jednokolorowe, wielokolorowe, z naszywkami, jak i bez nich.

 

Portfele męskie

Mężczyźni preferują portfele w kolorach stonowanych - najczęściej sięgają po czerń. Do wyboru mają ich dwa główne modele: elegancki i sportowy. Pierwsze  mają to do siebie, że najczęściej są skórzane i jedno, bądź dwukomorowe. Mieszczą wszystko, począwszy od wejściówki na siłownie, przez karty kredytowe, aż po banknoty i bilon. Ich minusem jest to, że po czasie się „rozpychają” przez co nie daje się ich zamknąć, natomiast skóra wyrabia się i traci pod względem wizualnym. Z kolei drugi typ portfeli – te sportowe -wykonane są zazwyczaj ze sztucznych materiałów, najczęściej zamykane są na rzepy. To właśnie ten rodzaj przoduje, jeżeli chodzi o różne możliwości kolorystyczne. Portfele sportowe mogą służyć zdecydowanie dłużej niż ich klasyczne odpowiedniki, aczkolwiek nie prezentują się dobrze – szczególnie, jeżeli mężczyzna często ubiera się elegancko, bo np. jego forma pracy zmusza go do chodzenia w garniturze. Warto jednak podkreślić, że sporym plusem portfeli sportowych, jest ich niższa cena niż wersji wykonanych ze skóry.

 

Podsumowanie

Wybór portfeli na karty i banknoty jest naprawdę szeroki – znajdzie się coś zarówno dla panów, jak i pań o różnych gustach. Warto dodać, że nasz sklep oferuje również N Wallet, czyli portfel wykonany z drewna lub plexi z dodatkowym elementem materiałowej gumki, która doskonale łączy dwie przekładki mieszczące dokumenty i banknoty. To wyjątkowo nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu nasze osobiste przedmioty zawsze będziemy mieć pod ręką, a co najważniejsze nie zajmą wiele miejsca w kieszeni, torebce lub plecaku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl