3 ekskluzywne pomysły na prezent dla mężczyzny

3 ekskluzywne pomysły na prezent dla mężczyzny

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a z nim – świąteczny czas radości i prezentów. Często zdarza się, że wybór prezentu dla mężczyzny stanowi zdecydowanie większe wyzwanie niż podarunek dla kobiety. Minęły już czasy wręczania skarpetek, piżamy i kapci, choć w luksusowej wersji wciąż ucieszą niejednego, eleganckiego mężczyznę. Teraz prezenty mają być pomysłowe i wyjątkowe.

Przedstawiamy kilka inspiracji podarunków na święta Bożego Narodzenia i nie tylko. Warto pamiętać, że bez względu na to, co jest podarunkiem, każdy przedmiot powinien charakteryzować się wysoką jakością, trwałością i wytrzymałością, starannym wykończeniem i wspaniałym wzornictwem. To właśnie te cechy czynią z danego produktu ekskluzywny prezent dla mężczyzny.

 

Zegarki i spinki do mankietów

Biżuteria dla mężczyzn to wyjątkowe prezenty przeznaczone na szczególne okazje. Zegarek to bardzo praktyczny i zarazem ekskluzywny przedmiot, ozdoba nadgarstka i bardzo często – synonim prestiżu, który można nosić na co dzień. Spinki do mankietów są zakładane do najbardziej eleganckich koszul. Ich bogaty wybór pozwoli wyrazić przez nie charakter obdarowanego mężczyzny lub podkreślić to, czym się pasjonuje.

 

Elegancki portfel

Nie ma bardziej niezbędnego przedmiotu w życiu każdego mężczyzny, niż portfel. To przedmiot codziennego użytku, przydatny w wielu sytuacjach, prawdziwa skarbnica wszystkiego, co najważniejsze. Portfel zawsze sprawdzi się jako prezent dla mężczyzn. Obecnie nie musi być to duży przedmiot – teraz to, co najważniejsze może zmieścić się w kompaktowych rozmiarach. Stosunkowo mały portfel powinien móc pomieścić kilka lub kilkanaście kart płatniczych, kredytowych oraz na przykład dowód osobisty i prawo jazdy. Ekskluzywny wygląd podkreśli zewnętrzne okładki wykonane z efektownego aluminium lub ze skóry.

 

Pióro

Piękne pióro wieczne jest ponadczasowe, eleganckie i doskonale prezentuje się na biurku. Zapiski nabierają klasy i charakteru. Przy wyborze pióra warto zwrócić uwagę na stalówkę, która powinna być wykonana z wytrzymałego materiału i zapewniać płynne, niczym nie przerwane pismo, a także na mechanizm nabijania tuszem. Te najbardziej ekskluzywne pióra jako prezenty dla mężczyzn powinny być tradycyjne, nabijane za pomocą tłoczka. Dla wygody można sięgnąć po modele, które umożliwiają zamienne korzystanie z tłoczka i z nabojów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl